Leia oma värvitoon: Kaitse oma terrassi

Leia oma värvitoon: Kaitse oma terrassi ning muuda see imeliseks looduslike värvitoonidega.

Juhendist “Leia oma värvitoon” leiad inspiratsiooni ja nõuandeid, mis aitavad teha värvitooni valikut iga välistööde puitpinna jaoks. Lihtsustamaks toonivalikut on järgnevalt toodud näited naturaalsete värvitoonide kasutamisest terrassil.

Piisab vaid pilgust terrassile, et hoomata selle loomulikku ilu. Just sellepärast me hoolimegi puidust ja soovime tagada selle säilimise pikkadeks aastateks. Samuti on tähtis, et leiaksid oma terrassile sobiva värvitooni. Üheks võimaluseks tooni valikul on mõelda, milline puidutüüp sulle endale meeldib.

Inspireerimiseks on AkzoNobel Esteetikakeskuse värvieksperdid välja valinud komplekti naturaalseid puidutoone. Nüüd jääb üle ainult valida toon, mis sobiks terrassi puiduga või puiduliigiga, mida ise eelistad. Vaata allolevaid värvitoone ja kujuta ette, kuidas need toonid võiks sinu terrassil välja paista…

Pähkel
Keskmise tumedusega värvitoon Pähkel joonistab imeliselt välja puidu süü ja tekstuuri, rõhutades seeläbi veelgi puitterrassi naturaalset ilu.

värvitoon Pähkel

Hommikuudu
Halli ja pruunika varjundiga toon Hommikuudu annab terrassile mahedalt luitunud salapärase ilme.

varjundiga toon Hommikuudu

Nordic Antique
Värvitooni Nordic Antique sügav punane toon muudab sinu terrassi luksuslikuks ning pilkupüüdvaks.

Värvitooni Nordic Antique

Nordic Dark Brown
Toon Nordic Dark Brown annab pinnale rikkaliku ilme ning loob kauni kontrasti puidusüü heledamate ning tumedamate osade vahel.

Toon Nordic Dark Brown

Lumi
Kui eelistad vintage-tüüpi kulunud pindasid, ent soovid siiski lisada värskust oma terrassile, on värvitoon Lumi parimaks lahenduseks.

värvitoon Lumi

Meie valikud

Meie valikud

Lisainspiratsiooni saamiseks leiad terrassiõli toonivaliku meie kodulehelt Pinotex Colour Collection brozüürist.

Soovid teada rohkem, kuidas puitterrassi õlitada? Vaata artiklist “Vali toode”, millist toodet tööks vajad ning järgi “Saa-see-tehtud” juhist, kuidas töö teostamine samm-sammult välja näeb. Lisaks leiab vihjeid artiklist “Hakkame pihta”.

Andmete toomine, palun oodake...