alt1

LASUURNE VÄLISVIIMISTLUS

 

Millist puidutöötlemis- ja viimistlusvahendit valida?

 

Enne lõpliku valiku tegemist on alati soovitatav mõelda sellele, millist lõpptulemust soovite- kas soovite, et puidusüü jääks läbi toote õrnalt läbi kumama või soovite täiskatvat lahendust?

Pinotex tootevalikus on nii lasuursed ehk läbikumavad tooted kui ka täiskatvad puitmajavärvid.

Pinotex lasuursed puidukaitsevahendid annavad teie fassaadile 3- 12-aastase kaitse. ja on toonitavad laias toonigammas.

 

Tutvuge meie lasuurse puidukaitse valikuga:

Pinotex Extreme Lasur -Isepuhastuv lasuurne puidukaitsevahend unikaalse isepuhastuva tehnoloogia ja esmaklassilise vastupidavusega. Toode sisaldab kolloidset ränidioksiidi, mis tänu oma hüdrofiilsetele omadustele parandab pinna iseeneslikku puhastumist mustusest, näiteks vihmaveega. Toode moodustab poolmati elastse mustust hülgava ja kauakestva kaitsekile, mis ei pragune ega kooru. Sisaldab UV_filtrit, mis suurendab vastupidavust päikesekiirguselening toimeaineid takistamaks hallituse levikut viimistletud pinnal. Annab puidule kuni 12 aastase kaitsekihi.

Pinotex Ultra Lasur - lakitaoline lasuurne puidukaitsevahend. Sisaldab UV-filtrit, mis parandab kattekihi vastupidavust päikesekiirgusele ning toimeaineid, mis takistavad hallituse ja vetikate levikut. Kaitseb puitu kuni 8 aastat.
Pinotex Classic Lasur - klassikaline lasuurne puidukaitsevahend. Toode sisaldab toimeaineid ennetamaks hallituse ja veitkate levikut pinnal ning kaitseb tulemuslikult ilmastikumõjude eest. Toode rõhutab ja väärtustab puidu loomulikku tekstuuri. Sobib kasutamiseks süsteemselt koos puidukaitsekrundiga. Kaitseb puitu kuni 5 aastat,
Pinotex Fence Lasur - puidukaitsevahend aedadele ja kuuridele. Sisaldab vaha, andmaks pinnale parema vetthülgavuse ning toimeaineid, mis takistavad hallituse ja vetikate levikut. Sobib hästi hööveldatud pinnale. Kaitseb puitu kuni 3 aastat.

Et teie puitelemendid kestaksid kaua ja näeksid ka head välja on kõige olulisem kasutada puidukaitsevahendit. Puidu kaitsmist tuleks alustada krundist Pinotex Base või Pinotex Wood Primer. Need tooted sisaldavad biotsiide, mis kaitsevad puitu sine ja mädanemise eest.

Pärast puidu immutamist lisage kaks kihti puidukaitsevahendit. Pidage meeles, et värvitu lasuurse puidukaitsevahendi kasutamine ei ole soovitatav, pigment on see, mis annab puidule parema kaitse UV-kiirguse vastu.

 

Pinotex - kõik, mida puit vajab!

Andmete toomine, palun oodake...