Viis värvikat viisi voodri kaitsemiseks

Maja voodri muutmine

Nutika värvikasutuse teel saate voodrit kaitsta ja maja ilmet muuta.

Pole


Puitvooder annab majale loomuliku ja kauni välimuse, ent see on ka väga praktiline. Puit kaitseb maja sageli karmide välismõjude eest ja sellele tuleks kahtlemata kanda kaitsev värvikiht. Tutvuge viie lihtsa võimalusega, kuidas välisvoodrile uut hingamist anda ja kindlustada, et see kestaks sama kaua kui maja ise.

Rootsi maja

Klassikalised kombinatsioonid


Kuskil pole selliseid välisvoodreid nagu Skandinaavias. Puidu süüd esiletoov ja välismõjude eest kaitsev sügavpunane puitvooder ning säravvalged akna- ja ukseliistud on ikoonilised. Andke oma puitmajale eri toodete abil uus ilme.

Punased ja sinised katused

Särav ja julge


Välist puitvoodrit aitavad eriti hästi esile tõsta julget ja tugevat põhivärvi jooned valgel taustal. Selline värske väljanägemine tekitab ettekujutuse mererannikust ning annab välisseinale rõõmsa ja muretu ilme.

Mida proovida


Selline värv võiks suurepäraselt sobida ka aiakuurile.

Värvilised aknaluugid

Peened kontrastid


Puitmajale värvilise ilme andmiseks ei ole tingimata vaja tugevaid põhivärve. Proovige kasutada üksteisega sobivaid pastelseid toone ja rõhutada looduslikku puusüüd, et luua välismõjusid taluvate värvidega elegantne Uus -Inglismaa stiil.

Kahevärvilised paneelid

Kahevärvilised paneelid


Suur värvikontrast loob energilise väljanägemise ning sama värvi eri toonidel ja sarnastel neutraalsetel värvidel on rahustav mõju. Proovige üks paneel värvida mõnda muud tooni või kasutada paneelidel isegi üksteisesse sulanduvate värvide stiili.

Modernne puitmaja

Loomulik ilu


Mõnikord saab puitu kaitsta ja sellele parima ilme anda ümbrusega kokkusobival viisil materjali enda loodusliku värvuse esiletõstmisega. Kauni puusüü ja värvusega puitvoodri korral võiksite puidu ilu rõhutamiseks kasutada näiteks mõnda lasuurset puidukaitsevahendit. Puidu loomuliku väljanägemise saavutamiseks on tähtis teha ettevalmistusi.

Fetching the data, plz wait..