Vali toode: Parim lasuurne toode puitaia viimistlemiseks

Vali toode: Parim lasuurne toode puitaia viimistlemiseks

“Vali toode” on juhis leidmaks sobivaimat toodet puitpindade viimistlemiseks. Näitame, kuidas valida õiget toode, mis kaitseb puitaeda ilmastikutingimuste, eriti aga vihma ees

Kevade saabudes igatseb enamus meist aias toimetada. Sageli just siis märkame, et puitaed näeb pärast pikka lumerohket talve tuhm ja kulunud välja. Sulle piisab vaid ühest tootest, et kaitsta oma puitaeda ilmastiku, eriti aga vihma eest.

Kevade saabudes igatseb enamus meist aias toimetada

Parim aia jaoks: Pinotex Fence Lasur
Lasuurset puidukaitsevahendit Pinotex Fence Lasur on mugav pinnale kanda ning see imendub hästi puitu. Tootes sisalduv vaha suurendab puidu määrdumiskindlust ja vetthülgavust. Seepärast ei pea pärast pikka ja niisket talve muretsema aia ülevärvimise pärast. 

Pinotex Fence Lasur

Mis muudab toote vastupandamatuks
Tootega Pinotex Fence Lasur töötades libiseb pintsel sujuvalt pinnal, muutes isegi saetud pinna värvimise lihtsaks ja nauditavaks. Toode on veepõhine, vähese lõhnaga ning kuivab kiiresti. Tänu geeljale koostisele ei tilgu toode värvides maha ega kahjusta muru või taimi. Toode on saadaval looduslähedastes valmistoonides – Oregon, Teak, Mahagon, Palisander, Pihlakas ja Jänesekapsas.

Mis muudab toote vastupandamatuks

Lõpptulemus
Töö järel näeb sinu puitaed värske välja ning on hästi kaitstud ilmastiku mõjude, eriti aga vihmast põhjustatud kulumise eest. Järgmise paduvihma ajal saad rahulikult lõõgastuda teades, et sinu puitaed ei vaja niipea ülevärvimist. Kui aga päike taas paistma hakkab, ei jää üle muud kui grillida...

Lõpptulemus

Soovid rohkem teada, kuidas puitaeda värvida? Ammuta inspiratsiooni värvitoonide kohta juhendist “Leia oma värvitoon” ja vaata “Teeme ära” juhist, kuidas töö teostamine samm-sammult välja näeb. Lisaks leiab vihjeid artiklist “Hakkame pihta”.

Andmete toomine, palun oodake...