img1

KAS EEMALDADA PINNAVIIMISTLUSKIHID, PEITSIDA, VÄRVIDA VÕI PUHASTADA? KUIDAS RENOVEERIDA VANA MÖÖBLIT?

Vana mööbli uuendamine

Uurige, kuidas uuendada vana mööblit ja anda sellele uus värske ilme.

Kas tahaksite teada, kuidas uuendada ja elavdada vana mööblit? Erilise efekti loomiseks võite proovida maalähedast, skandinaavialikku, boheemlaslikku, traditsioonilist või tänapäevast stiili või hoopis mitut stiili kombineerida.

Vana mööbli uuendamine: pinnaviimistluskihi eemaldamine

Kui soovite vana puidust mööblitüki uuendamisel tuua eriliselt esile puusüü, saate loomuliku ilu esitlemiseks olemasoleva laki- või värvikihi eemaldada. Selleks on teil vaja järgmist.

  • Koorimisseade
  • Kaitsekindad ja -prillid
  • Pintsel
  • Kaabits
  • Traatnuustik
  • Seebivesi ja käsn

Värskelt kooritud puitmööbli toitmiseks ja sügavate toonide esiletoomiseks peaksite sellele kandma õhukese kihi õli Pinotex Terrace & Wood Oil või Pinotex Solar Terrace & Wood Oil. Selline ilme sobib hästi tamme- või pählikpuidust lauaplaatide, legendaarsete Skandinaavia toolide ja isegi öökappide jaoks.

Vana mööbli uuendamine: peitsimine

Kui teile meeldib oma puitmööbli ilme ja struktuur, kuid tahaksite uuendada selle tooni, on sobiv lahendus peitsimine.

Vajate selleks järgmist.

Oluline nõuanne. Katsetage peitsi oma vana puitmööbli väiksel proovialal, et veenduda, et olete lõpptulemusega rahul.

Vana mööbli uuendamine: värvimine

Kui soovite anda oma vanale puitmööblile uue värvilise välimuse, mis sobiks kokku ülejäänud sisekujundusega või tõuseks hoopis eriliselt esile, lugege meie üksikasjalikku juhendit mööbli värvimise kohta.

Vajate selleks järgmist.

Vana mööbli uuendamine: puhastamine

Kui teil on vana mööblitükk, mis tundub korralik, kuid vajab lihtsalt põhjalikku puhastust, siis võivad Sulle huvi pakkuda ka see artikkel -  Puiduhooldus: Tiikpuit. Kõik, mida vajate vana mööbli taastamiseks ja uuendamiseks, on seebivesi, käsn ja kuiv lapp.

Kui olete oma vana mööblit värvinud, peitsinud, põhjalikult puhastanud või eemaldanud sellelt pinnaviimistluskihi, soovite kindlasti, et see näeks iga päev hea välja. Selleks võiksite seda aeg-ajalt poleerida. Samuti võiksite nähtavaid pindu kord aastas õlitada, et toita puusüüd ja tuua puidu rikkalikud toonid paremini esile.

Toonide laaadimine, palun oota...