alt1

PUITMAJAVÄRVID

Millist puidutöötlemis- ja viimistlusvahendit valida?

 

Enne lõpliku valiku tegemist on alati soovitatav mõelda sellele, millist lõpptulemust soovite- kas soovite, et puidusüü jääks läbi toote õrnalt läbi kumama või soovite täiskatvat lahendust?

Pinotex tootevalikus on nii lasuursed ehk läbikumavad tooted kui ka täiskatvad puitmajavärvid.

Pinotex puiduvärvid on toonitavad välga laias värvigammas ja annavad teie fassaadile 10 - 16 aastase vastupidavuse!

 

Tutvuge meie puiduvärvide valikuga:

Pinotex Wood Paint Extreme - Unikaalse isepuhastuva tehnoloogia ja suurepärase vastupidavusega veepõhine puitfassaadivärv. Toode sisaldab kolloidset ränidioksiidi, millest tulenevalt rikastub värvipind räniosakestega, mis omakorda parandab pinna puhastumist näiteks vihmaveega. Värvipindade vananemise põhjuseks on tithi õhus lendleva mustuse kleepumine selle pinnale. Tagajärjeks on värvitooni määrdumine ja mikroorganismide kasv pinnaole kinnitunud orgaanika arvel, mis omakorda vähendab oluliselt värvi kaitsvaid omadusi. Tänu "Stay Clean" tehnoloogiale on võimalik puhastamise vajadust oluliselt vähendada. Toode on kiirelt kuivav, hea katvusega ja mugavalt pinnale kantav, vetthülgav ning väga  hea tooni- ja läikestabiilsusega. Kaitseb värvitud pinda hallituse eest.

Pinotex Wood Paint Duo VX + - Hübriidsel alküüd-akrüül sideainel põhinev veepõhine puiduvärv. Värv nakkub tugevasti puhta puiduga, mistõttu puudub vajadus eraldi kruntvärvi kasutamiseks. Õlivärvile omaselt on toodet mugav peale kanda, seob vähem mustust ning on heade vett-tõrjuvate omadustega. Värvi suur kuivainesisaldus võimaldab toimiva ilmastikukindla pinnakatte saavutada ka vähemate kihtidega. Kaitseb värvitud pinda hallituse eest.

Pinotex Wood Paint Aqua - Elastne ja hea ilmastikukindlusega veepõhine puitfassaadivärv. Toode on kiirelt kuivav, hea katvusega ja mugavalt pinnale kantav, vetthülgav ning hea tooni- ja läikestabiilsusega. Valikus on lisaks laiale toonimisgammale ka 4 valmistooni.

Pinotex Wood Paint Primer - matt veepõhine alküüd-kruntvärv puitpindadele. Toode nakkub hästi puhta puiduga, suurendades seeläbi veepõhise kattevärvi püõsivust puidul. Kruntvärv on hea kattevõimega ning tagab pinnale tõhusa kaitse niiskuse vastu. Sisaldab puidukaitse toimeaineid.

 

Pinotex - kõik, mida puit vajab!