alt1

PUIDUÕLID

 

Miks kaitsta puidust terrassi, mööblit ja muid esemeid?


Puit on looduslik materjal. Puitfassaadi, terrasside ja õuemööbli regulaarne hooldamine hoiab puidu ilusa, terve ja bakterivaba. Suurepäraseks võimaluseks on kasutada puidu hooldamisel puidukaitseõli, mis kaitseb terrassi ja õuemööblit nii päikese, vihma kui ka hallitsute tekke eest.


Pinotex Terrace & Wood Oil - Hästi imenduv ilmastikukindel puidukiatseõli uute ja varem õlitatud puitpindade dekoratiivviimistluseks ning kaitseks. Pinotex Terrace & Wood Oil muudab pinnad vett- ja mustusthülgavaks, parandab nende kulumiskindlust, rõhutab ja säilitab puidu loomulikku tekstuuri. Toode sisaldab toimeaineid hallituse ja venitake leviku ennetamiseks. Toonitav laia värvigammas.


Pinotex Solar Terrace & Wood Oil - Suurepärase ilmastikukindlusega veepõhine puidukaitseõli. Õli tungib sügavale puitu nind takistab niiskuse imendumist ja puidu lõhenemist. Tootele lisatud vaha suurendab veelgi õlitatud pinna vee ja mustuse hülgavust. Tänu õlis sisalduvatele, hallituse levikut takistavatele toimeainetele ning UV-kiirguse mõju pärssivale UV-filtrile pikeneb periood hooldusõlituste vahel. Toonitav laias värvigammas. Kaitse kuni 3 aastat.

Pinotex Terrace & Wood Cleaner - Pesuvahend vanemate või määrdunud süvaimmutatud ja immutamata puitpindade puhastamiseks ning värskendamiseks. Kõrvaldab pinnalt õhema õli- või puidukaitsevahendi kihi ning samuti pisut lagunenud või halliks värvunud puidukihi. Paksema kattekihi eemaldamiseks tuleb kasutada liivapaberit või töödelda pindu Pinotex Terrace & Wood Cleaneriga korduvalt.

 

Puidu pikaealisuse võti seisneb selle kaitsmises seenhaiguste eest. Seega olenemata soovitud visuaalsest lõpptulemusest tuleb puidu kaitsmisele läheneda süsteemselt. Alustada tuleb biotsiidsest immutuskrundist Pinotex Wood Primer või Pinotex Base, mis tagavad puidule kaitse puidusine ja mädaniku vastu.

Paljud inimesed loobuvad primerist, minnest lihtsama vastupanu teed. Tegelikult on krundi põhiülesanne rikastada puitu biotsiididega, mis kaitsevad puitu seenhaiguste ja hallituse vastu. Lisaks annab primer puidukaitsevahendile parema nakke puiduga ja vähendab pinnaviimistlusvahendi kulu märgatavalt.

Toonide laaadimine, palun oota...